discord

O NAS

POMYSŁODAWCY

Nie będziemy ukrywać - lubimy grać w gry. E-sport dla nas to nie tylko oddanie kilku świetnych headshotów, ale to też emocje równe fizycznemu sportowi, to znajomi i przyjaciele, których często poznawaliśmy on-line oraz rywalizacja, która musimy przyznać, daje fajnego kopa. To właśnie połączenie tych kilku czynników sprawiło, że nasz wewnętrzny "over power" postanowiliśmy wykorzystać i zbudować platformę do grania z możliwością rozgrywania turniejów. Wiemy, że nie ma nic fajniejszego niż pokonanie kolejnego levelu, zdobycie mega skina lub po prostu świętowanie zwycięstwa ze swoją drużyną. Witamy w Overpower - platformie na której nie tylko możecie grać, tworzyć drużyny, ale przede wszystkim możecie sprawdzać się w turniejach.

STREAMERZY

Mówią o nich różnie: Giganci, Kozacy, a nawet "Kto ich tu wpuścił?"... Dla nas to po prostu Marcin, Michał i Krzysztof, a dla szerszej publiczności Emce, Ajgur i Korwel. Tę trójkę wspaniałych możecie spotkać podczas grania w: PUBG, Paladins, Leage of Legends oraz w CS GO. Poza sprawdzonymi tytułami chetnie też odpalają nowości z rynku, dlatego za nim kupisz nową grę - sprawdź co o niej myślą. Każdy z nich ma inny styl grania, ale każdy gwarantuje dobrą zabawę. Możecie ich śledzić na Overpowerowym Twitchu, gdzie czekają na Wasze followy oraz komentarze. A tych najodważniejszych zapraszamy do dołączenia do gry i zmierzenia się z nimi!

BIZNES

E-sport to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się trendów, który szybko pozwala na przesłanie informacji. Jeśli więc masz fajne rozwiązania, które mogą się przydać innym graczom chętnie o tym powiemy. Możesz też zostać sponorem nagród w turnieju, reklamodawcą lub partnerem. Odezwij się do nas, a my wrócimy do Ciebie z większą ilością informacji.

MARKETING

Nasz team marketingowy nie pozwala nam się nudzić. Mają kalendarz pełen działań i niestety nie powstrzymają się by go użyć! Dlatego też jesteśmy w ciągłym kontakcie z graczami, możecie nas śledzić na naszych socialkach: Facebook, Instagram. Jesteśmy też na Twitchu, gdzie na żywo można obserwować wzloty i upadki naszych Stremerów. Niedługo też rusza nasz kanał na YT, na ktorym będziemy publikować nie tylko najlepsze momenty z streamów, ale też newsy i inne ciekawostki. Oczywiście też często możecie nasz spotkać na różnych gamingowych eventach, w końcu: tam gdzie jest granie - tam jest Overpower.

GRAFIKA

Skromność nie jest naszą mocną stroną - my po prostu lubimy dobrze wyglądać. A udaje nam się to dzięki sprawnej pracy grafików, którzy każde zadanie traktują jak wyzwanie. Overpower to charakterystyczny portal, którego nie pomylisz z żadnym innym. Nowoczesna stylistyka, żywe barwy, unikatowy design pozwalają się nam wyróżnić na tle konkurencji. Świat nie wygląda lepiej przez różowe okulary. Świat wygląda najlepiej na zielono!

INFORMTYKA

Musimy przyznać, bez niej nas by tu nie było. Jak to mówią, na stronie wszystko musi śmigać, a dba o to zespół zapalonych programistów. Staramy się na bieżąco dodawać nowe funkcjonalności, które rozszerzają naszą ofertę. To dzięki programistom możecie sprawdzić, które miejsce w statystykach dziś zajmujecie, jak wypada Wasz team na tle innych albo po prostu możecie wejść na serwer i poćwiczyć headshoty.