Zarejestruj się!

LUB

Administratorem Twoich danych osobowych jest Overpower Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-041), przy ul. Dywizji Wołyńskiej 18. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą (użytkownikiem, zleceniobiorcą), w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu (platformy) www.overpower.pl. Zapewniamy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Wszelkie informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz próśb / żądań możesz uzyskać pod adresem e-mail rodo@overpower.pl

  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu overpower.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Overpower Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, w celu świadczenia przez Overpower Gaming Sp. z o.o. usług w ramach serwisu overpower.pl.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Overpower Gaming Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych informacji handlowych (np. newsletterów, wiadomości SMS).

Masz już konto? Zaloguj się